
Hotel Puerta de la Luna – Historisch overnachten in het hart van Baeza
Hotel Puerta de la Luna – Historisch overnachten in het hart van Baeza
Stap een andere tijd binnen bij een verblijf in Hotel Puerta de la Luna, een unieke accommodatie die je het gevoel geeft alsof je eeuwen terug in de geschiedenis bent gereisd. Gevestigd in een prachtig gerestaureerd 17e-eeuws herenhuis, ademt dit hotel de sfeer van het middeleeuwse Andalusië.
Het hotel ligt in het oude centrum van het charmante stadje Baeza, dat op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staat vanwege zijn uitzonderlijk goed bewaard gebleven renaissance-architectuur. Slechts 50 meter van de imposante kathedraal van Baeza vind je deze historische oase, waar drie karakteristieke gebouwen rondom een sfeervolle patio in traditionele Andalusische stijl zijn gegroepeerd.
Binnen ontdek je authentieke details zoals stenen gewelven, houten balkenplafonds en smeedijzeren ornamenten, zonder in te leveren op modern comfort. De kamers zijn stuk voor stuk individueel ingericht, elk met een eigen karakter, waarbij het verleden en heden naadloos in elkaar overlopen.
In de binnentuin kun je ontspannen onder oude bomen, een verfrissende duik nemen in het buitenzwembad of tot rust komen met een drankje op het terras. In het bekroonde restaurant geniet je van verfijnde gerechten geïnspireerd op de traditionele Andalusische keuken.
Hotel Puerta de la Luna is niet alleen een bijzondere plek om te overnachten, maar ook een poort naar de rijke geschiedenis van de regio – een unieke ervaring voor cultuurliefhebbers, rustzoekers en romantische reizigers.
SKU
BIJZ_00060
Categorieën Bijzondere Accommodaties, Ons aanbod
Tags Bijzondere Accommodaties, Hotels & Autohuur, Ons aanbod, vliegtickets






