
Overnachten op de Veluwe bij Hotel de Hoeve van Nunspeet
Overnachten op de Veluwe bij Hotel de Hoeve van Nunspeet
Welkom bij Hotel de Hoeve van Nunspeet, een sfeervol hotel midden in de prachtige natuur van de Veluwe. Omringd door uitgestrekte bossen en heidevelden is dit de ideale plek voor een ontspannen weekendje weg, een korte vakantie of een paar dagen quality time met je partner, familie of vrienden. Het hotel ligt in het gezellige dorp Nunspeet en vormt een perfecte uitvalsbasis om de Veluwe te ontdekken. Trek je wandelschoenen aan, stap op de fiets of geniet simpelweg van de rust en de natuur om je heen.
Comfortabele kamers en aantrekkelijke arrangementen
Bij Hotel de Hoeve van Nunspeet verblijf je in comfortabele kamers waar je helemaal tot rust komt. Of je nu kiest voor een romantisch verblijf met z’n tweeën of een paar dagen weg met het gezin, er zijn verschillende arrangementen beschikbaar die je verblijf extra bijzonder maken. Na een actieve dag in de natuur is het heerlijk thuiskomen in het hotel en kun je ontspannen in een rustige en gastvrije omgeving.
Genieten in Brasserie 14
Voor een smakelijke lunch of een uitgebreid diner ben je welkom in de sfeervolle Brasserie 14. Hier geniet je van heerlijke gerechten in een ontspannen ambiance. Reis je met kinderen en heb je zin in iets anders? Dan helpen we je graag met het reserveren van een tafel bij een van de gezellige pannenkoekenrestaurants in Nunspeet of in het nabijgelegen Wezep.
De perfecte uitvalsbasis om de Veluwe te ontdekken
Vanuit Hotel de Hoeve van Nunspeet ontdek je eenvoudig de mooiste plekjes van de Veluwe. Maak lange wandelingen door de bossen, fiets langs heidevelden en zandverstuivingen of bezoek charmante dorpen in de omgeving. Of je nu komt voor natuur, rust of gezelligheid: een verblijf bij Hotel de Hoeve van Nunspeet zorgt voor een ontspannen en onvergetelijke ervaring op de Veluwe
Wellicht is dit ook een goede keuze!
SKU
BIJZ_00325
Categorieën Bijzonder Nederland, Bijzondere Accommodaties, Ons aanbod
Tags Arrangementen, Hotel de hoeve van Nunspeet, Veluwe, Wandelweekend






